МОЛОДІЖНИЙ СЛЕНГ У СУЧАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ ДИСКУРСІ (НА МАТЕРІАЛІ ХУДОЖНЬОГО ІДІОЛЕКТУ І. КАРПИ)
DOI:
https://doi.org/10.18524/2414-0627.2014.21.129972Ключові слова:
художня література, художній дискурс, молодіжний сленг, художнє мовленняАнотація
Статтю присвячено актуальній проблемі - функціонуванню молодіжного сленгу в художньому постмодерному дискурсі. Основна увага приділяється семантичним і функціональним особливостям сленгової лексики в текстах творів І. Карпи. Автор пропонує аналізований матеріал розподілити на лексико-семантичні групи. До кожної групи наведено приклади із художніх творів І. Карпи («Bitches Get Everything», «Добло і зло: привиди моєї школи. Планета Тьолок», «Жовта книга: 50 хвилин. Фройд би плакав. Сни Ієрихона», «Піца «Гімалаї»). У висновках узагальнено специфіку вживання лексики молодіжного сленгу в художньому ідіолекті авторки.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Записки з українського мовознавства
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).